رژیم ایران میگوید بدون هشداربه منافع ایالات متحده ضربه خواهد زد

با توجه به اظهارت تند واشنگتن نسبت به اعزام این نفتکش ها به سوی ونزوئلا ، رژیم ایران می گوید در صورت برخورد احتمالی ناوهای ایالات متحده با این نفتکشها ،  بدون هشدارقبلی  نسبت به این موضوع واکنش تند نشان خواهد داد . بدیهی ست که این هشدار رژیم ملاها حمله به نفتکش ها و تاسیسات نفتی و منافع ایالات متحده در منطقه است که در برد موشکی رژیم ایران قرار دارد .

به گزارش بولگارین میلیتاری پنج نفتکش اعزامی رژیم ایران از تنگه جبل الطارق گذشته و وارد آبهای اقیانوس اطلس شده و به سوی ونزوئلا در حرکت هستند .

با توجه به اظهارت تند واشنگتن نسبت به اعزام این نفتکش ها به سوی ونزوئلا ، رژیم ایران می گوید در صورت برخورد احتمالی ناوهای ایالات متحده با این نفتکشها ،  بدون هشدارقبلی  نسبت به این موضوع واکنش تند نشان خواهد داد .

بدیهی ست که این هشدار رژیم ملاها حمله به نفتکش ها و تاسیسات نفتی و منافع ایالات متحده در منطقه است که در برد موشکی رژیم ایران قرار دارد .

محمد جواد ظریف ، وزیر خارجه رژیم ایران مدعی است :”دولت آمریکا مسئولیت عواقب هر نوع اقدامات غیرقانونی است ، با تأکید بر اینکه ایران حق دارد اقدامات لازم را برای مقابله با این تهدیدها انجام دهد”وی همچنین در همین رابطه نامه ای به  گوترش ، دبیر کل سازمان ملل متحد ارسال داشته است .

گفتنیست که دو رژیم ونزوئلا و ایران تحت تحریمهای سخت ایالات متحده قرار دارند و به دلیل پیگیری نکردن برخی دولتها در رعایت تحریمها  ، رژیم ایران گستاخانه به رفتارهای خود و اقدام به اینگونه اعمال ادامه میدهد .

منبع : بولگارین میلیتاری