رهبران نیروهای مزدور رژیم ایران در عراق خواستار حمله به عربستان سعودی شدند

کتائب حزب الله به عنوان يك سازمان تروريستي در لیست سیاه ایالات متحده قرار دارد كه مظنون به حملات قبلي بر روي خطوط نفتي عربستان سعودي در سال 2019مي باشد. همچنین سخنان این سخنگو گواهی برتوانایی این مزدوران برای عملیات در خارج از عراق است

به گزارش العربیه دو گروه مزدور شبه نظامی عراقی تحت حمایت ملاهای ایران خواستار حمله علیه عربستان سعودی شده اند.
سخنگوی جنبشهای کتائب حزب الله و النجباء که از حمایت مستقیم رژیم آشوبگر ملاها در ایران برخوردار هستند و هر دو زیر چتر گسترده تر شبه نظامیان یگان های حشد الشعبی قرار دارند ، روز شنبه بیانیه هایی صادر کردند که خواستار “عملیات جهادی” علیه عربستان سعودی شدند.
کتائب حزب الله به عنوان یک سازمان تروریستی در لیست سیاه ایالات متحده قرار دارد که مظنون به حملات قبلی بر روی خطوط نفتی عربستان سعودی در سال ۲۰۱۹می باشد. همچنین سخنان این سخنگو گواهی برتوانایی این مزدوران برای عملیات در خارج از عراق است
به گفته مقامات آمریکایی نیروهای این کشور در حال مهیا کردن مقدمات نابودی این سازمانهای تروریستی است که اخیرا با ایالات متحده درگیرهایی نیز داشته اند.
در همین حال ، نصر الشامری ، سخنگوی النجبا، مدعی است که هزار جنگنده عربستان سعودی در سال گذشته وارد عراق شده اند. الشمری ادعا کرد که این جنگنده ها مسئول کشتن عراقی ها و تخریب خانه های آنها هستند.
وی در بیانیه خود گفت: ” به همین دلیل ما برای هر قطره خون معصوم که ریخته می شود انتقام میگیریم.”
جنبش النجباء نیز در سال ۲۰۱۹ توسط ایالات متحده به عنوان یک سازمان تروریستی شناخته شد .

منبع : العربیه